AMSP ČR a Google: Čtvrtá lekce SMB Academy

Jsme na začátku čtvrtého kvartálu, který je pro retailové prodejce nejdůležitějším obdobím roku. Dnešní lekce SMB Academy vám pomůže nastavit správné obchodní cíle a parametry kampaně tak, abyste z vrcholu sezony vytěžili maximum. Tímto online kurzem, připraveným iniciativou Grow with Google Pomáháme Česku růst a Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, chceme podpořit vaši digitální konkurenceschopnost.

 

BLOK 2: PRODÁVEJTE ONLINE
LEKCE 1: Využijte nástroje specifické pro e-commerce byznys

Matouš Ledvina z Googlu vám poradí s přípravou reklamní strategie. Dozvíte se, jak nastavit obchodní cíle nebo proč je dobré využít v kampaních výhody smart biddingu a strojového učení. Zazní také informace o vlastnostech reklamního formátu Shopping Ads a Smart Shopping.

„V rámci vládních opatření proti Covid-19 jsme museli naše provozovny zavřít. Abychom zůstali v kontaktu s našimi zákazníky, zorganizovali jsme několik online kurzů vaření na YouTube. Tyto kurzy byly velmi populární a newsletter s recepty z kurzů měl top výsledky v porovnání s naším běžným newsletterem. Naším cílem bylo udržet se v povědomí našich klientů a nabídnout jim inspiraci pro domácí vaření.“  – CHEFPARADE

 

Více informací o kurzu naleznete ZDE.