AMSP ČR a Google SMB Academy: Naučte se efektivně pracovat v týmu

Je pravděpodobné, že práce na dálku se stane základem budoucího pracovního nasazení. V dnešní lekci pro vás máme shrnutí jednoduchých a nákladově efektivních způsobů, jak vybudovat úspěšný online tým, zajistit jeho produktivitu a starat se o jeho spokojenost. Tento online kurz připravuje iniciativa Grow with Google - Pomáháme Česku růst a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Záleží nám na tom, aby váš byznys fungoval a rostl.

 

BLOK 4: Produktivita – Pracujte efektivněji
LEKCE: Naučte se efektivně pracovat v týmu

 

Pavel Krejza z Googlu vás seznámí s technikami, které zajistí rovnováhu mezi produktivitou a zachováním duševního zdraví členů vašeho týmu během práce na dálku. Prostředí, procesy a komfort, to jsou tři hlavní oblasti, na které je třeba se soustředit. Dozvíte se také více o nástrojích G Suite. Ty můžete pohodlně využít pro plánování práce, sdílení dokumentů nebo komunikaci uvnitř týmu.

 

Zajímají vás další informace k tématu práce na dálku? Otevřete si je:

 

„CHEFPARADE je Google-friendly firma. Používáme Gmail jako našeho základního e-mailového klienta, pracujeme se sdílenými dokumenty/tabulkami na Google Disku. Máme sdílené Google Kalendáře, které používáme i na komunikaci s našimi externími šéfkuchaři. Nemusím snad ani zmiňovat, že bez Google Ads bychom nemohli fungovat a že Analytics jsou naším každodenním společníkem.“ – CHEFPARADE.