HLAVNÍ AKCE: FARMA 4.0 na ZEMI ŽIVITELCE 2019 (Digitalizace zemědělství v praxi)

V dnech 22. až 27. srpna 2019 jsme se s projektem Rok digitálního podnikání 2019 prezentovali na největším a nejvýznamnějším agrosalonu svého typu zaměřujícím se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku - Země živitelka v Českých Budějovicích. Jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem. Výjimkou jsme nebyli ani my a připravili jsme si v rámci projektu veletrh praktických inovativních řešení pro malé a střední farmy a firmy podnikající v zemědělství v pavilonu T2.

Náš stánek byl takzvaným ,,mini veletrhem praktických řešení´´ pro zemědělce a farmáře, kde jste mohli vidět například, jak funguje ,,Chytrý kurník´´, dozvědět se jak ČSOB dlouhodobě podporuje české zemědělce a jejich investice. Mohli jste také získat další praktické tipy například pro export zboří, vidět ukázky inovativních technologií využitelných v zemědělství od agentury CzechInvest a více.

Začátkem srpna jsme na sociálních sítích vytvořili i kampaň k farmě 4.0 na Facebooku nebo na Linkedinu. Následně jsme vyhlásili pro veřejnost i soutěž a výzvu na Facebooku s jednoduchým úkolem: do komentářů pod soutěžní příspěvek napsat vašeho oblíbeného menšího farmáře či zemědělce, u kterého rádi nakupujete a proč zrovna on či ona dělá svoji práci skvěle. Pak jsme vybrali 3 nejzajímavější komentáře a výherci obdrželi vouchery do Alza CZ. Výhercům gratulujeme!