HLAVNÍ KONFERENCE: DIGITALIZACE MALOOBCHODU A JAK CHYTŘE NA NI

Dne 25. 4. 2019 se od 12:30 do 20:00 hod. uskutečnila naše další hlavní konference (jedna ze šesti) k tématu: Obchod a retail 4.0 s názvem DIGITALIZACE MALOOBCHODU A JAK CHYTŘE NA NI. Konference byla organizovaná ve spolupráci s MAKRO ČR v prostorách MAKRO Akademie v Praze Stodůlkách.

Začátkem dubna jsme na sociálních sítích vytvořili kampaň k obchodu 4.0, kde jste měli možnost diskutovat na témata digitalizace v maloobchodech, jak vypadá chytrá prodejna, co je chytrý regál, chytrá cenovka a jaké interaktivní prvky využívají maloobchodníci ve svých prodejnách a více. 

Vyhlásili jsme pro Vás i soutěž a výzvu na Facebooku k doporučení firmy ke které rádi opakovaně chodíte nakupovat, protože vás baví firemní komunikace a přístup k zákazníkovi. Ať už se jedná o nové produkty, věrnostní programy, slevové / sezonní akce, servis či reklamace. Vylosovali jsme tři výherce, kteří od nás obdrželi vouchery do ALZA CZ v hodnotě 500 Kč. Výhercům gratulujeme! 

Zajímavým průvodním programem mimo hlavní přednáškové panely byli 3 praktické workshopy a miniveletrh řešení. Co všechno měli účastníci možnost navštívit a o čem novém se dozvěděli? To si můžete přečíst v aktuálním vydání Hospodářských novin z dne 30. dubna 2019 ZDE. Zároveň nezapomeňte shlédnout i fotografie z akce ZDE.