HLAVNÍ KONFERENCE: VYPLATÍ SE MALÝM A STŘEDNÍM PODNIKŮM DIGITALIZOVAT VÝROBU?

Dne 18. 6. 2019 se od 8:00 do 16:00 hod. uskutečnila naše další hlavní konference (jedna ze šesti), nyní k tématu průmysl 4.0. Konference byla organizovaná v nových prostorách společnosti Deloitte.

AMSP ČR aktivně podporuje digitalizaci a nástup nových technologií. Právě proto jsme v rámci konference realizovali mezi malými a středními firmami, poradci a dodavateli mimo hlavní konference i panelovou diskuzi, kde jsme řešili skutečné problémy v reálných podmínkách českých malých a středních podniků. Mimo hlavního programu a panelové diskuze byl v prostorách Deloitte pro firmy připravený i miniveletrh praktických řešení, kde účastníci konference mohli individuálně komunikovat s jednotlivými firmami a vyzkoušet si některá z řešení v oblasti průmyslu 4.0 pro jejich firmu. 

Začátkem června jsme na sociálních sítích vytvořili další kampaň, tento-krát k průmyslu 4.0, a prezentovali jsme jednotlivá témata prezentujících, které jste mohli vidět na Facebooku anebo na Linkedinu. 

Vyhlásili jsme pro veřejnost i soutěž a výzvu na Facebooku s jednoduchým úkolem: Napište do komentářů novou technologii nebo inovaci, která vás v poslední době nejvíc zaujala a proč? Pak jsme vybrali 3 šťastlivce, s nejvíce zajímavou inovací. Výherci obdrželi vouchery do Alza CZ v hodnotě 500 Kč. Výhercům gratulujeme!

Děkujeme přednášejícím a všem účastníkům za účast!

FOTOGALERIE ZDE