top of page

FLEETOVÁ NABÍDKA OD ŠKODA AUTO

Na základě spolupráce se ŠKODA AUTO ČR, která je naším dlouhodobým generálním partnerem, bychom vám rádi představili fleetovou nabídku, která je šitá na míru vám, malým a středním podnikům a živnostníkům.

Jako fleetový zákazník máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozů. Velkoodběratelskou slevu můžete získat již při odběru 2 vozidel za 12 měsíců u kteréhokoliv z autorizovaných prodejců v České republice.


VÝHODY FLEETOVÉHO PROGRAMU

Cenové zvýhodnění na nákup nových vozů


Garance sjednaných podmínek


Individuální nabídka financování


Benefitní program pro zaměstnancePROČ SE ŠKODA AUTO?

Připravíme vám nabídku na míru


Máme nejširší prodejní a servisní síť (Prodejní a servisní síť ŠKODA)


Naše modely si drží vysokou zůstatkovou hodnotu


Naše vozy plní nejvyšší bezpečností nárokyJAK NA TO?


ALTERNATIVNÍ POHONY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ


Firemní vozy musí splňovat jiné požadavky než soukromé vozy. Jedním ze zvýšených nároků na takový vůz jsou provozní náklady. ŠKODA AUTO ČR má pro to řešení, a to v podobě nabídky vozů s alternativními pohony, které by mohly být pro vás velice zajímavou volbou nejen z finančního hlediska.

Nízké provozní náklady a servisní náklady, různé úlevy a zvýhodnění jako parkování ve vybraných lokalitách zdarma nebo možnost bezplatného využívání dálniční sítě. Více možností, méně omezení, to je rodina ŠKODA iV..

OCTAVIA iV SUPERB iV a SUPERB COMBI iV ENYAQ iV


Ekonomické a zároveň ekologické vozy na zemní plyn mají téměř nulové emise oxidů dusíku. Ve srovnání se spalovacími motory vykazují přibližně o 25 procent nižší spotřebu, a tedy i emise CO2. ŠKODA G-TEC.

SCALA G -TEC KAMIQ G - TEC OCTAVIA G - TEC

Hezký den a mnoho úspěchů!

Ivana Domaníková, AMSP ČR.


52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše