top of page

Snadná evidence firemního testování na covid-19

V reakci na mimořádná opatření MZČR o plošném testování vznikla aplikace Korotest. Aplikace umožňuje komplexní evidenci testování a výkazy pro potřeby zdravotních pojišťoven a hygienických stanic.


V online aplikaci lze zaznamenávat jak informace o testech provedených na pracovišti, tak lze zadat vzdálený přístup vašim zaměstnancům. Evidovat lze tedy i testy provedené doma nebo v testovacích centrech. Korotest počítá i s imunitou po prodělaném onemocnění a pohlídá za vás také všechny termíny dalšího testování. Vyžaduje po vás zákazník čestná prohlášení pro vstup na jeho pracoviště? Po každém vyplněném testu lze z aplikace rovnou tisknout čestná prohlášení.

Všechny informace z testování lze velmi jednoduše a rychle zobrazit a nalézt potřebné informace. Z testování také jedním kliknutím vygenerujete soubor pro zdravotní pojišťovnu pro proplacení testů.


Aplikace Korotest je plně responzivní, běží tedy na libovolném zařízení skrze internet. Přístup do ní mohou mít jak vybraní pracovníci spravující testy, tak i všichni zaměstnanci. Ti si snadno zaevidují test provedený mimo pracoviště a vytisknou potřebné prohlášení.


Pokud má vaše společnost dceřiné firmy, není problém evidovat v Korotestu i jejich zaměstnance na jednom místě.


Pro členy AMSP ČR platí speciální akce se slevou 20%. Při objednávce/poptávce stačí uvést „AMSP“ a slevu započteme.


Aplikaci si můžete také vyzkoušet na adrese demo.korotest.cz – zadejte přihlašovací jméno: demo_user@demo.cz a heslo: demo202!


Pro více informací navštivte https://korotest.cz, emailem na info@korotest.cz nebo volejte 774 326 527.


Hezký víkend :)

Ivana Domaníková, AMSP ČR.

39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page