Společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR a s Asociací pro elektronickou komerci jsme ocenili obchody, které jsou lídry v digitalizaci a inovacích

V rámci konference Obchodník a platba byly oceněny firmy za přínos k digitalizaci obchodu. Ceny byly rozděleny v kategoriích obchodní řetězec, internetový obchod a malý a střední podnik.

„Porota to tentokrát neměla jednoduché, jelikož rozdíly mezi hodnocenými projekty byly minimální. Každý z hodnocených projektů měl velmi vysokou technologickou úroveň a rovněž optimalizoval zákaznické rozhraní. A právě inovace rozhraní prodejních systémů směrem k zákazníkům je hlavním přínosem nejen co se kvality služeb týká, ale i základem pro zákazníkovu spokojenost“, řekl k hodnocení poroty její předseda Karel Dobeš, místopředseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR).

 

První místo obdržel v kategorii malý a střední podnik HOSPODSKA Špork s.r.o., projekt moderní restaurace budoucnosti - Červený Jelen, kde je jednoznačně největší technologickou inovací, světového významu, je pivní tanková věž, která zabezpečuje dodávku piva do tří výčepů, umístěných každý v jiném patře.

 

Celý článek a tiskovou zprávu naleznete ZDE