Zákazníkům internetového obchodu pomůže video prodavačka

Naše rodinná firma JOHN NELL je skutečným baby expertem, který se snaží splnit svým zákazníkům všechna přání. A to doslova. Aktuálně Vám s nákupem pomůže on-line prodavačka.

Jak to funguje?

Zákazníkům internetového obchodu Nejlepšíkočárky.cz bude s výběrem a prohlídkou zboží na dálku pomáhat odborná prodavačka prostřednictvím video hovoru. Podle pokynů klienta zboží předvede ze všech úhlů, ukáže jeho funkce, případně porovná s jinými modely, a odpoví na dotazy. Zákazník tak nebude při nákupu on-line omezený jen na fotografie nebo ilustrační videa umístěná v e-shopu.

Uživatel může s pomocí on-line prodavačky nakupovat kdekoliv z domova i ze zahraničí bez toho, aby absolvoval cestu do kamenné prodejny.  K provedení i tak sofistikovaného a pro rodinu zásadního nákupu, jako je výběr dětského kočárku, mu stačí pouze smartphone nebo počítač či tablet připojený na internet.

"Nedávno nám například volala jedna maminka, že jí zajímá, jak se skládá samotný podvozek kočárku. Všude na internetu jsou totiž jenom videa, jak se skládá v celku. Tak jsme jí to díky videohovoru ukázali," říká Jan Sotona ml., ředitel e-shopu.

Videohovor s odbornou prodavačkou nejen šetří čas a náklady na cestu do prodejny, ale je bezpečnější i kvůli současnému riziku nákazy novým typem koronaviru.  Usnadňuje také nákup nemocným lidem nebo klientům, pro které je návštěva prodejny nějakým způsobem zatěžující. Zákazník si navíc může videohovor nahrát nebo si udělat screenshoty a nákup si v klidu promyslet. 

Video prodavačka je k dispozici každý všední den od 9:00 do 18.00 hodin a v sobotu od 9:00 do 15:00 hodin. K jejímu využití si uživatel PC nebo chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS pouze na stránkách obchodu https://www.nejlepsikocarky.cz/poradime-vam-online/ stáhne aplikaci Skype nebo WhatsApp, zapne ji a klikne na tlačítko "Začít konverzaci".  Samotné uskutečnění obchodu pak probíhá běžným způsobem, jako v kterémkoliv e-shopu.

 

Hezký den přeje

AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR